POBIERZ WYJĄTKOWY PREZENTOWNIK

To już dziś! Wielka premiera naszego dzieła, nad którym całym zespołem pracowaliśmy przez wiele miesięcy. Prezentownik w formie ebooka, czyli mobilnej, elektronicznej książki.

To zbiór 60 pomysłów i inspiracji na prezenty dla każdego i na każdą okazję! Proste DIY (czyli pomysły i instrukcje na prezenty własnoręcznie zrobione), sposoby na prezent z tego, co na pewno masz w domu i wiele więcej.

Nasz ebook zawiera 6 rozdziałów z pomysłami na prezent z konkretnej okazji. Znajdziesz w nim pomysły na prezent: z niczego; zrobiony z dziećmi; dla niej; dla niego; dla dziadków; na wieczór panieński.

Każda inspiracja opatrzona jest zdjęciami, sposobem wykonania i wiele więcej!
4_4255cc82-a004-42e5-ac44-4b759e80757f
3_48e14491-dd88-45d4-bbf4-7942afb8e03f
A co najważniejsze? To prezent dla naszej wspaniałej społeczności Tortli!

W kwietniu obchodzimy urodziny i postanowiliśmy w takiej właśnie formie podziękować wszystkim wspaniałym Klientkom i Klientom Tortli, dzięki którym jesteśmy w tym miejscu.

Mamy nadzieję, że ten prezent Ci się spodoba! Wystarczy, że klikniesz przycisk obok, zostawisz nam swój adres e-mail, a my wyślemy Ci tam nasz prezentownik. Nie musisz mieć nic specjalnego, by cieszyć się jego lekturą.

Po otrzymaniu naszego ebooka, możesz go otworzyć na swoim telefonie albo komputerze. Pobieraj, przeglądaj i daj się zainspirować! Udanych prezentów!

pobierz prezentowink

Zostaw swój e-mail, a my wyślemy Ci nasz prezentownik.

OPINIE KLIENTÓW

Dużo inspiracji 😀 Widzę dużo pomysłów co robić w majówkę!!!

Ania z Żar

Łał, to naprawdę kopalnia pomysłów. Szczególnie podobają mi się propozycje z kategorii ,,zrób to sam''. Łatwe, nie trzeba specjalnie jechać na zakupy. Super

Natalia z Krakowa

Super pomysły!!!!!!! Na pewno się przyda 
😍

Lucyna z Karpacza

Wyglada bardzo ładnie. Dziękuję za taki prezent, to bardzo mile

Ewa z Krakowa

Fajne pomysły na wspólny czas z dziećmi, robiliśmy juz kilka origami, była zabawa 🥰

Sylwia z Warszawy

bardzo przyjemny prezentownik, dziękuję

Anna z Warszawy